Key Account Manager

województwa: wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, łódzkie

07/01/2019

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • dodatkowy system wynagrodzenia powiązany z wynikami
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę w zgranym i młodym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • ubezpieczenie zdrowotne

Opis stanowiska:

  • prowadzenie rozmów handlowych oraz szkoleń produktowych
  • obsługa zamówień, przepływów logistycznych
  • przygotowywanie i przedstawianie ofert handlowych
  • przygotowywanie analiz i raportów
  • doradztwo techniczne
  • bieżąca współpraca z pracownikami z innych działów firmy

Oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta B2B HORECA
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • wykształcenia średniego/wyższego
  • umiejętności szybkiego realizowania zadań
  • łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
  • umiejętności współpracy w zespole
  • dobrej organizacji pracy
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • dobrej znajomości obsługi komputera i programów biurowych w tym pakietu MS Office
  • uczciwości, rzetelności i sumienności
  • gotowości do częstych podróży służbowych
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym