Asystentka w Dziale Logistyki

Miejsce pracy: Pruszków

10/05/2019

Oferujemy:
-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
-pracę w systemie jednozmianowym
-atrakcyjne wynagrodzenie

Opis stanowiska:
-obsługa dokumentacyjna przyjęć, wydań, przesunięć magazynowych, zleceń spedycji
-wymiana informacji, dokumentów z pracownikami magazynu, kierowcami – w tym kontrola -poprawności danych i podejmowanie działań korygujących
-obsługa systemu komputerowego i zleceń w systemie
-zadania związane z transportem towarów m.in: awizowanie, rozliczanie kosztów

Oczekujemy:
-doświadczenia w obsłudze dokumentacyjnej przyjęć, wydań, przesunięć magazynowych
-doświadczenia w obsłudze programów komputerowych dotyczących gospodarki magazynowej
-doświadczenia w awizowaniu dostaw, rozliczaniu kosztów transportu
-doświadczenia w pracy w bliskiej styczności z magazynem i towarami
-mile widziane: doświadczenie w pracy z systemem Nav Dynamics